From subsecret
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|Raspbian | |||
|stock | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
Revision as of 13:04, 9 May 2017
Stock Raspbian
| Dist | Kernel | GCC | 32bit | 64bit |
|---|---|---|---|---|
| Raspbian | stock | |||
| Raspbian | stock | |||
| Raspbian | stock |